X
Menu

XXXIII Niedziela Zwykła – 13 listopada 2022

W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym pod hasłem „Solidarni z Ukrainą”. Składam serdeczne podziękowanie za wielokrotnie i wielkodusznie składane ofiary pieniężne oraz za pomoc materialną na potrzeby uchodźców, chorych i będących w trudnej sytuacji z powodu wojny na Ukrainie. Niech Pan Wam wynagrodzi według swej szczodrobliwości.

Dziś z racji 13 dnia miesiąca o godz. 17:00 w naszym kościele odmówimy różaniec i litanię loretańską prosząc o wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej.

W czwartek, 17 listopada,  przypada wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.

W piątek, 18 listopada, trzeci miesiąca, o godz. 17:30 odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia i uczcimy relikwie św. Siostry Faustyny Kowalskiej. W tym dniu w liturgii wspominamy bł. Karolinę Kózkównę, dziewicę i męczennicę. Jest to również dzień imienin Biskupa Romana Pindla, o którym pamiętajmy w naszych modlitwach.

Za tydzień w niedzielę, trzecią miesiąca, składka przeznaczona będzie na realizacje prac przy naszym kościele.

Podczas kwesty na rzecz cmentarza parafialnego w dniu 1 listopada zebrano kwotę 6 640 zł. Serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary oraz osobom, które podjęły się kwestowania.

W przyszłą niedzielę, 20 listopada, obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

Share

Intencje na dziś

1 grudnia 2023

1.12.2023 I piątek miesiąca, Dzień Powszedni

Intencje Mszalne

7:00  +Bogusław Dobija

18:00 W intencji kapłanów oraz w intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, dla żywych o Boże błogosławieństwo, dla zmarłych o dar życia wiecznego

iCal