X
Menu

II Niedziela Wielkanocna – Święto Miłosierdzia

Dziś przypada Święto Miłosierdzia. Na zakończenie Mszy Świętej po pieśni święcimy dewocjonalia (prosimy osoby, które przyniosły rzeczy do poświęcenia o podejście do ołtarza) Popołudniu, o godz. 14:45, wystawienie Najświętszego Sakramentu i w godzinie miłosierdzia śpiewana koronka do Bożego Miłosierdzia. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna obchody Tygodnia miłosierdzia. Składka przeznaczona jest na cele charytatywne.

W poniedziałek, 9 kwietnia, uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia. Na zakończenie liturgii będzie można złożyć deklarację Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W tym dniu będzie zbierana składka na tacę na Dom Matki i Dziecka w  Bielsku-Białej.

We wtorek, 10 kwietnia, odbędzie się spotkanie Apostolatu Maryjnego Cudownego Medalika o godz. 17:30 w kościele, a po wieczornej Mszy Świętej w salce.

Diecezjalna Pielgrzymka „Apostolatu Margaretka” do kaplicy św. Jana z Kęt odbędzie się w sobotę, 14 kwietnia 2018 roku. Szczegółowe informacje na plakacie.

Za tydzień, w niedzielę 15 kwietnia, rozpoczyna się tzw. „Tydzień biblijny”. Szczegółowe informacje na temat inicjatyw związanych z Tygodniem biblijnym na tablicy ogłoszeń.

Zapraszamy na lekcje pt.: „Angielski na co dzień”. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń. (wiadomość tekstowa: 503 761 322)

W przyszłą niedzielę, w trzecią miesiąca, specjalna składka na podjęte prace przy naszej świątyni. „Bóg zapłać” za składane ofiary na tacę, „do kopert” oraz na konto parafii.

Share