X
Menu

II Niedziela Zwykła – 14 stycznia 2018 roku

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Składka przeznaczona jest na cele charytatywne.

W środę, 17 stycznia, wspomnienie św. Antoniego, opata. W tym dniu przypadają obchody Dnia Judaizmu.

W czwartek, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

W piątek, 19 stycznia, wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa. Tego dnia oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątku miesiąca. Rozpoczęcie modlitw o godz. 17:30.

Sobota będzie ostatnim dniem wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Parafianie, którzy nie mogli uczestniczyć w kolędzie w wyznaczonym terminie mogą przyjąć kapłana w indywidualnie ustalonym terminie. Zapisy i ustalanie terminu w zakrystii.

Uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 24 im. Tadeusza Kościuszki zapraszają na „Szkolne Jasełka”. Przedstawienie odbędzie się w sobotę, 20 stycznia o godz. 16:00 oraz w niedzielę, 21 stycznia, o godz. 14:30 i 17:00 w Świetlicy Miejskiego Domu Kultury w Mikuszowicach Krakowskich, ul. Żywiecka 302.

W przyszłą niedzielę, w trzecią miesiąca, specjalna składka, która  przeznaczona jest na planowane prace przy naszym kościele.

Nasza Parafia organizuje dla dzieci kulig z ogniskiem w poniedziałek, 29 stycznia. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii do przyszłej niedzieli, 21 stycznia.

Share