X
Menu

III Niedziela Wielkanocna – 15 kwietnia 2018 roku

Dziś Trzecia Niedziela Wielkanocna, która jest obchodzona jako „Niedziela Biblijna” i rozpoczyna tzw. „Tydzień Biblijny”. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń. Przy wejściach do kościoła są do zabrania karteczki z wypisanym fragmentem Pisma Świętego do rozważania na najbliższy tydzień.

Składka podczas dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na podjęte prace przy naszym kościele. „Bóg zapłać” za składane ofiary podczas Mszy Świętej jaki i te przekazywane na konto parafii.

W piątek, 20 kwietnia, z racji trzeciego piątku miesiąca o godz. 17:30 modlitwa do Bożego Miłosierdzia, na jej zakończenie uczczenie relikwii św. Siostry Faustyny Kowalskiej.

W najbliższy piątek odbędzie się spotkanie Rodziców dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej. Spotkanie odbędzie się w kościele po wieczornej Mszy św. tj. o godz. 18:45. Wszystkich Rodziców prosimy o obecność.

Polecamy lekturę prasy katolickiej, w tym tygodniu zwłaszcza „Gościa Niedzielnego”, w którym znajdziemy artykuł poświęcony naszej parafii oraz Męczennikom „znad Sekwany”.

W parafii św. Józefa na Złotych Łanach, w niedzielę 22 kwietnia, organizowane jest spotkanie dla małżonków, narzeczonych czy zainteresowanych pt.: Przysięga małżeńska w praktyce. Szczegółowe informacje na plakacie.

W najbliższą środę o godz. 18:45 zapraszamy na rozpoczęcie sezonu i na otwarty mecz piłki nożnej na boisku przy ul. Cyprysowej. Mecze rozgrywane będą co środę po wieczornej Mszy Świętej, a zaproszenie kierujemy zwłaszcza do ojców z synami. Jeszcze raz zapraszamy.

Share