X
Menu

III Niedziela Zwykła – 21 stycznia 2018 roku

W dniu dzisiejszym, w trzecią niedzielę miesiąca, specjalna składka przeznaczona na planowane prace przy naszym kościele. Obecnie zbieramy środki na remont pokoi gościnnych plebanii oraz nowe ławki do nawy kościoła.

W środę, 24 stycznia, wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

W czwartek, 25 stycznia, święto nawrócenia św. Pawła, apostoła

W piątek, 26 stycznia, wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa, biskupów.

Zakończyła się kolęda – wizyta duszpasterska w rodzinach naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowanie za życzliwe przyjmowanie, prowadzone rozmowy i złożone przy tej okazji ofiary. Niech Boże błogosławieństwo, o które modliliśmy się podczas spotkania, prawdziwie spocznie na Was i pozostanie w Waszych domach. „Bóg zapłać”. Decyzją Księdza biskupa Ordynariusza Romana Pindla część ofiar składanych w czasie kolędy przeznaczana jest na cele diecezji.

Uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 24 im. Tadeusza Kościuszki zapraszają na „Szkolne Jasełka”. Przedstawienie odbędzie się w dniu dzisiejszym o godz.  17:00 w Świetlicy Miejskiego Domu Kultury w Mikuszowicach Krakowskich.

Nasza Parafia organizuje dla dzieci kulig z ogniskiem. Odbędzie się on w poniedziałek, 29 stycznia. Dziś ostatni dzień zapisów. Szczegółowe informacje w zakrystii.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Świerczek Marcin, zam. Bielsko-Biała, ul. Żywiecka, wyznanie rzymskokatolickie i Osuszek Magdalena, zam. Zarzecze, ul. Jurajska, zap. 2.

W minionym tygodniu dnia 14 stycznia zmarł śp. Władysław Czernek, nasz parafianin. W modlitwie polećmy Bogu Jego zbawienie: Wieczne odpoczywanie…

 

Share

Intencje na dziś

21 października 2018

21.10.2018 niedziela, XXIX Niedziela zwykła

Intencje Mszalne

7:00  W intencji Marceliny Korzeniowskiej w 50 rocznicę urodzin, dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, dar zdrowia i Boże błogosławieństwo

8:30  ++ Teresa Stańco w 35 r. śm. , Jerzy Kubica w 10 r. śm. (intencja od Prawnuka i Syna z Rodziną)

10:00  + Irena Harężlak w 6 r. śm.

11.30++ Kazimiera i Antoni Dyczek

15:15  W intencji Gintera z prośbą o potrzebne łaski, zdrowie duszy i ciała(Msza Święta w tradycyjnym rycie rzymskim)

18:00  + Jan Baran w r. śm.

iCal