X
Menu

IV Niedziela Wielkanocna – 22 kwietnia 2018 roku

Dziś, w czwartą niedzielę wielkanocną, nazywaną Dobrego Pasterza prośmy w modlitwie o nowe powołania do służby w Kościele.

W poniedziałek, 23 kwietnia, uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

W środę, 25 kwietnia, święto św. Marka, ewangelisty.

Za tydzień w niedzielę słowo Boże, poświęcone św. Michałowi Archaniołowi, głosić będzie ks. Tadeusz Cader, michaelita. Na zakończenie Mszy Świętej o godz. 11:30 poświęcona zostanie, zamontowana w kościele zabytkowa figura św. Michała Archanioła, a dotychczasowa zostanie przeniesiona do parku przed kościołem.

Całodobowa domowa modlitwa w intencji Ojczyzny, Kościoła i Parafii rozpocznie się w niedzielę, 6 maja  o godz. 24:00. Chętnych parafian do podjęcia modlitwy i czuwania prosimy o zapisywanie się w parafialnym kiosku.

Krajowe Towarzystwo Autyzmu w Bielsku-Białej zaprasza na „Bieg charytatywny dla autyzmu na niebiesko – wzdłuż rzeki Białej”. Szczegółowe informacje na plakacie.

 

W minionym tygodniu zmarli nasi parafianie: śp. Walenty Wandzel i śp. Anna Goryl – polećmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu, wieczny odpoczynek…..

Share

Intencje na dziś

20 maja 2018

20.05.2018 niedziela, Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Intencje Mszalne

7:00       ++ Tadeusz Pezdek z Córką

8:30       W intencji Katarzyny z okazji urodzin, dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, dar zdrowia i Boże błogosławieństwo

10:00   W intencji Dzieci, które obchodzą Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej

11:30   W intencji Magdaleny Urbańczyk z okazji urodzin, dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, dar zdrowia i Boże błogosławieństwo

15:15   Według intencji ofiarodawców (Msza Święta w tradycyjnym rycie rzymskim)

18:00    ++ Antoni i Jadwiga Fijak

iCal