X
Menu

IV Niedziela Zwykła – 28 stycznia 2018 roku

Dziś, o godz. 17:30, modlitwa różańcowa za Zmarłych Wypominanych, a o godz. 18:00 Ofiara Mszy Świętej w ich intencji. Zapraszamy do modlitwy za Dusze bliskich zmarłych.

Jutro, w poniedziałek, po Mszy Świętej porannej, wyjazd autokarem na kulig do Wisły Czarnej.

W środę, 31 stycznia, wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana. Modlitwy do świętego Michała Archanioła o godz. 17:30, a na zakończenie liturgii Mszy Świętej Nowenna do św. Barbary, Patronki kościoła i parafii.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W czwartek, 1 lutego, o godz. 17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. Adorację prowadzi „Akcja Katolicka”. Po Mszy Świętej  o godz. 18:00 spotkanie członków „Akcji Katolickiej”.

W piątek, 2 lutego – święto Ofiarowania Pańskiego zwane również świętem Matki Bożej Gromnicznej. Jest to jedno z najstarszych świąt ku czci Matki Bożej. Zachęcamy wszystkich do udziału w tym dniu we Mszy Świętej. Porządek Mszy Świętych jest następujący: o godz. 7:00, 8:30, 16:00, 18:00 oraz w tradycyjnym łacińskim rycie o godz. 19:30. Poświęcenie świec i gromnic podczas każdej Mszy Św. O godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. Adorację prowadzi Apostolstwo Dobrej Śmierci. Ze względu na Msze Świętą o godz. 19:30 nie będzie adoracji po liturgii o godz. 18:00. O godz. 19:00 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W sobotę, 3 lutego, wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. Z okazji dnia patrona chroniącego od chorób gardła po Mszach Świętych specjalne błogosławieństwo gardła. Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny o godz. 7:00. Po Mszy Świętej porannej wystawienie najświętszego Sakramentu i modlitwy Pierwszych sobót miesiąca prowadzone przez I Różę różańcową. Od godz. 8:30 odwiedziny chorych w domach.

Share