X
Menu

Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – 24 czerwca 2018 roku

Dziś przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Popołudniu o godz. 17:00 modlitwa różańcowa za Zmarłych wypominanych, o godz. 17:30 nabożeństwo czerwcowe, a godz. 18:00 Msza Święta w intencji Zmarłych wypominanych.

W środę, 27 czerwca, o godz. 17:30 modlitewne spotkanie Rycerzy i czcicieli świętego Michała Archanioła, o godz. 18:00 Msza Święta w ich intencji, a na zakończenie liturgii, po litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa, modlitwy do świętej Barbary Patronki parafii i naszego kościoła.

W czwartek, 28 czerwca, wspomnienie św. Ireneusza  biskupa i męczennika.

W piątek, 29 czerwca, uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zachęcamy w tym dniu do udziału we Mszy św. odprawianych o godz. 7:00 i 18:00. Składka przeznaczona jest na Świętopietrze czyli Stolicę Apostolską. W tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

W sobotę, 30 czerwca, kończymy odmawianie w miesiącu czerwcu litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa, którą modlimy się na zakończenie Mszy Świętej wieczornej.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie zaprasza na studia proponując bogatą ofertę kierunków kształcenia. Szczegółowe informacje na plakacie

Informacje na temat planowanych na okres wakacji wydarzeń i inicjatyw duszpasterskich znajdują się na tablicy ogłoszeń.

Share