X
Menu

V Niedziela Zwykła – 4 luty 2018 roku

Dziś, w pierwszą niedzielę miesiąca, na zakończenie liturgii adoracja Najświętszego Sakramentu Ołtarza.

W poniedziałek, 5 lutego, wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Na zakończenie liturgii, w dzień świętej Agaty, tradycyjne poświęcenie chleba.

We wtorek, 6 lutego, wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki
i Towarzyszy. O godz. 17:30 w kościele modlitwy Apostolatu Cudownego Medalika, a po Mszy Świętej wieczornej spotkanie w salce.

W sobotę, 10 lutego, wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy

W przyszłą niedzielę, 11 lutego, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Chorych. O godz. 8:30 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji chorych, na którą zapraszamy osoby chore, starsze oraz opiekujące się nimi.

W przyszłą niedzielę przypada ostatnia niedziela przed okresem Wielkiego Postu, który rozpocznie się w Środę Popielcową, 14 lutego. Szczegółowe informacje dotyczące dzieł duszpasterskich i nabożeństw planowanych na ten pokutny czas zamieszczone są gablotach parafialnych. Prosimy o zapoznanie się i zaplanowanie swojego udziału.

W minionym tygodniu dnia 30 stycznia zmarła śp. Janina Światłoch, nasza parafianka. W modlitwie polećmy Bogu Jej zbawienie: Wieczne odpoczywanie…

Share

Intencje na dziś

21 października 2018

21.10.2018 niedziela, XXIX Niedziela zwykła

Intencje Mszalne

7:00  W intencji Marceliny Korzeniowskiej w 50 rocznicę urodzin, dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, dar zdrowia i Boże błogosławieństwo

8:30  ++ Teresa Stańco w 35 r. śm. , Jerzy Kubica w 10 r. śm. (intencja od Prawnuka i Syna z Rodziną)

10:00  + Irena Harężlak w 6 r. śm.

11.30++ Kazimiera i Antoni Dyczek

15:15  W intencji Gintera z prośbą o potrzebne łaski, zdrowie duszy i ciała(Msza Święta w tradycyjnym rycie rzymskim)

18:00  + Jan Baran w r. śm.

iCal