X
Menu

V Niedziela Zwykła – 4 luty 2018 roku

Dziś, w pierwszą niedzielę miesiąca, na zakończenie liturgii adoracja Najświętszego Sakramentu Ołtarza.

W poniedziałek, 5 lutego, wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Na zakończenie liturgii, w dzień świętej Agaty, tradycyjne poświęcenie chleba.

We wtorek, 6 lutego, wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki
i Towarzyszy. O godz. 17:30 w kościele modlitwy Apostolatu Cudownego Medalika, a po Mszy Świętej wieczornej spotkanie w salce.

W sobotę, 10 lutego, wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy

W przyszłą niedzielę, 11 lutego, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Chorych. O godz. 8:30 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji chorych, na którą zapraszamy osoby chore, starsze oraz opiekujące się nimi.

W przyszłą niedzielę przypada ostatnia niedziela przed okresem Wielkiego Postu, który rozpocznie się w Środę Popielcową, 14 lutego. Szczegółowe informacje dotyczące dzieł duszpasterskich i nabożeństw planowanych na ten pokutny czas zamieszczone są gablotach parafialnych. Prosimy o zapoznanie się i zaplanowanie swojego udziału.

W minionym tygodniu dnia 30 stycznia zmarła śp. Janina Światłoch, nasza parafianka. W modlitwie polećmy Bogu Jej zbawienie: Wieczne odpoczywanie…

Share