X
Menu

XI Niedziela zwykła – 17 czerwca 2018 roku

Dziś, w niedzielę, Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17:30 natomiast w tygodniu litania odmawiana jest po Mszy św. wieczornej. Składka na tacę przeznaczona jest na nowe ławki do kościoła oraz na konserwację i odnowienie bocznego ołtarza Matki Bożej z trzema obrazami oraz gotycką figurą Matki Bożej. „Bóg zapłać” za ofiary składane podczas Mszy oraz na konto parafii.

W środę, 20 czerwca, przypada Międzynarodowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

W czwartek, 21 czerwca, wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. O godz. 17:30 okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży na zakończenie Roku szkolnego.

Piątek, 22 czerwca, jest ostatnim dniem Roku szkolnego i katechetycznego. Msza Święta z tej okazji będzie sprawowana dla uczniów klas 1-3 o godz. 8:00 oraz dla uczniów klas 4 -7 o godz. 10:00. Na Mszę Święta zapraszamy dzieci i ich rodziców, nauczycieli, wychowawców oraz wszystkich pracowników szkoły. Z Bogiem zakończmy czas nauki oraz z Bogiem rozpocznijmy okres wakacji.

W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Miejski Zarząd Dróg informuje, iż na czas przebudowy ul. Żywieckiej ul. Bajki zostanie zamknięta.

Dnia 7 lipca rusza projekt „Ewangelizacja w Beskidach”. Szczegółowe informacje na plakacie. W gablocie parafii umieszczono  również informacje na temat XII Pieszej Pielgrzymki do Gietrzwałdu, która rozpoczyna się 23 czerwca oraz Pieszej Diecezjalnej Pielgrzymki na Jasną Górą, która wyrusza 6 sierpnia.

Share