X
Menu

XXI Niedziela zwykła – 21 sierpnia 2022 roku

Przeżywamy XXI Niedzielę zwykłą w ciągu roku. Dzisiejsza składka z racji trzeciej niedzieli miesiąca przeznaczona, jest na potrzeby naszej parafii oraz prace przy naszym kościele. „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.

 

Liturgiczne obchody tego tygodnia:

W poniedziałek, 22 sierpnia, przypada wspomnienie NMP Królowej.

W środę, 24 sierpnia, przypada święto św. Bartłomieja, Apostoła.

W piątek, 26 sierpnia, obchodzimy Uroczystość NMP Częstochowskiej w tym dniu zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00 i 18.00.

W sobotę, 27 sierpnia, przypada wspomnienie św. Moniki.

 

Caritas naszej Diecezji rozpoczyna 14 – edycję akcji „Tornister pełen uśmiechów”. Ma ona na celu przygotowanie wyprawki szkolnej dzieciom z rodzin o niższym statusie materialnym. Osoby chętne, aby wesprzeć to dzieło prosimy o zakup przyborów szkolnych i złożenie ich w przedsionku naszego kościoła. Ofiarowane przybory szkolne zostaną spakowane do plecaków i przekazane Caritas oraz potrzebującym w naszej wspólnocie parafialnej.

Share

Intencje na dziś

2 października 2022

2.10.2022 niedziela, XXVII Niedziela Zwykła

Intencje Mszalne

7:00  ++ Leopoldyna i Fryderyk Lindert z Rodziną

8:30  ++ Danuta, Michalina, Marcin, Krystyna, Józefa, Zbigniew

10:00  W intencji Chrześniaków od Ojca i Matki Chrzestnych

11:30  ++ Władysław Truszel z Rodzicami w 17 r. śm.

18:00  W intencji Teresy i Stanisława z okazji imienin oraz w intencji Natalii i Adama z okazji 1 rocznicy ślubu dziękczynna za  wszelkie otrzymane łaski z prośbą o dalsze,  dar zdrowia  i błogosławieństwo  Boże oraz  opiekę Matki Bożej

 

iCal