X
Menu

XXII Niedziela Zwykła – 2 września 2018 roku

W dniu dzisiejszym, na zakończenie liturgii, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu Ołtarza.

Jutro, w poniedziałek, 3 września, Msze Święte na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego odprawione będą o godz. 8:00 dla uczniów klas I – IV oraz młodzieży (uroczysta inauguracja w Szkole Podstawowej nr 24 o godz. 9:00) i o godz. 10:00 dla uczniów klas V-VIII (uroczysta inauguracja w szkole o godz. 11:00). Do udziału we Mszy Świętej zapraszamy uczniów, ich rodziców, nauczycieli, wychowawców, katechetów i wszystkich pracowników szkoły.

We wtorek, 4 września, odbędzie się spotkanie Apostolatu Maryjnego Cudownego Medalika, o godz. 17.30 w kościele, a po Mszy św. o godz. 18.00 w salce.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i pierwszy piątek. W I czwartek, o godz. 17.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. Adorację prowadzi „Akcja Katolicka”. Po Mszy Świętej wieczornej, pierwsze po przerwie wakacyjnej, spotkanie członków „Akcji Katolickiej”.

W I piątek, o godz. 17.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. Adorację prowadzi „Apostolstwo Dobrej Śmierci”. Po Mszy Świętej wieczornej adoracja do godz. 20:00.

W sobotę, 8 września, święto Narodzenia NMP.

Zachęcamy chłopców do podjęcia się zaszczytnej służby ministranta, zgłoszenia u ks. Łukasza Zycha, a dziewczęta do włączenia się do grupy Dzieci Maryi, zgłoszenia u p. Elżbiety Golonka.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach organizowanych na terenie naszej dzielnicy, to są: Pokaz pt. „Obława”, który odbędzie się w Miejskim domu kultury przy ul. Żywieckiej 302 w dniu dzisiejszym o godz. 16:00; „Wyprzedaż Garażowa”, która odbędzie się na parkingu przy naszym kościele w sobotę, 8 września, rozpoczęcie o godz. 10:00; „Piknik osiedlowy” na boisku przy ul. Cyprysowej również w sobotę, 8 września, rozpoczęcie o godz. 15:00. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.

Share