X
Menu

XXV Niedziela Zwykła – 22 września 2019 roku

W dnu dzisiejszym rozpoczyna się tzw. Tydzień z Ewangelią. Szczegółowe informacje na plakacie. Na zakończenie liturgii ofiarą do puszek wspieramy Diecezjalne Radio Anioł Beskidów.

W poniedziałek, 23 września, wspomnienie św. Pio z Pietrelciny.

We wtorek, 24 września, święto Rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego pw. św. Mikołaja.

W środę, 25 września, modlitwy do św. Michała Archanioła o godz. 17:30, a  na zakończenie wieczornej Mszy Świętej litania do św. Barbary, Patronki naszego kościoła i parafii.

W sobotę, 28 września, wspomnienie św. Wacława, męczennika.

Formularz zgłoszenia do Sakramentu bierzmowania można odebrać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Spotkanie dla rodziców dzieci klasy III, które przygotowują się do przystąpienia do I – Komunii Świętej odbędzie się w piątek, 27 września, po Mszy Świętej wieczornej. Bardzo prosimy obojga rodziców o obecność.

Sztafeta modlitwy różańcowej w intencji Ojczyzny, Kościoła i naszej parafii rozpocznie się o północy 6 października. Chętne osoby do podjęcia się tej modlitwy prosimy o zapisanie się na listę w kiosku parafialnym.

Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus z Dimako w Kamerunie wraz z s. Paschalią przesyłają słowa podziękowań za inicjatywę zebrania zabawek, przyborów szkolnych i innych potrzebnych rzeczy dla dzieci w przedszkolu i szkole. W przedszkolu jest 208 dzieci.

W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Kamili Micorek. Módlmy się o dar zbawienia dla Niej. Wieczne odpoczywanie….

Share