X
Menu

XXXI Niedziela Zwykła – 5 listopada 2023

Dziś na zakończenie liturgii z racji pierwszej niedzieli miesiąca odbędzie się wspólna modlitwa przed Najświętszym Sakramentem Ołtarza.

Różaniec za zmarłych wypominanych odmawiamy dziś i w kolejne dni do środy, 8 listopada, o godz. 17:30.

W czwartek, 9 listopada obchodzimy święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest matką i głową wszystkich kościołów świata.

W piątek, 10 listopada, przypada wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

W sobotę, 11 listopada, przypada wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu obchodzimy Święto Niepodległości. Pamiętajmy o modlitwie w intencji naszej Ojczyzny.

Nasza Parafia zaprasza do obejrzenia w kinie Helios filmu pt. „Oblicze Jezusa”. Twórcy filmu zastanawiają się czy wierni mogą rzeczywiście zobaczyć twarz niewidzialnego Boga i czy na chuście z Manoppello i Całunie Turyńskim Jezus naprawdę zostawił ludziom swój wizerunek. Seans filmu odbędzie się w dniu 9 listopada (czwartek) o godz. 18:30. Zapisy w kancelarii z wpłatą 15 zł. na zakup biletu. Zbiórka w kinie o godz. 18:15.

Zachęcamy do nabycia w kruchcie kościoła Kalendarza misyjnego sióstr Elżbietanek na rok 2024. Zakup w cenie 20 zł. stanowi cegiełkę na rzecz szpitala św. ojca Pio w Maganzo w Tanzanii.

 

 

Share

Intencje na dziś

1 grudnia 2023

1.12.2023 I piątek miesiąca, Dzień Powszedni

Intencje Mszalne

7:00  +Bogusław Dobija

18:00 W intencji kapłanów oraz w intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, dla żywych o Boże błogosławieństwo, dla zmarłych o dar życia wiecznego

iCal